0
הצעת מחיר
0.00 ₪
0
סל קניות
0.00 ₪
טוען...
טוען...
עדכוני פניות והזמנות!
עדכוני פניות והזמנות! עדכוני פניות והזמנות!
 
זקוק לעזרה או עצה?
מחלקת המכירות שלנו ישמחו לתת לך מידע נוסף. צור קשר:
+972 3-720-7326

אימייל
info at senetic dot co dot il


Ubiquiti logo

סדרת EdgeMax נכללת מנתבים ומתגים של חברת Ubiquiti, אשר נהנים מפופולאריות רבה ומוניטין נחשב. מדובר בחלקים של תשתית רשת שנעשה בהם שימוש במעל 100 מדינות בעולם. סדרת EdgeMax נכללת מ- 4 נתבים המיועדים לצרכים שונים של הלקוחות ומתגי EdgeSwitch.

 

EdgeRouter Lite נהיה מפורסם עקב היותו המכשיר הראשון מסוגו בעולם, התומך במעלה ל- 1 מיליון חבילות בשנייה, כאשר עלותו היא פחות מ- 100$. הנתב אבזר במעבד Dual-Core MIPS64, זיכרון פנימי בנפח 2GB ו- 512 MB זיכרון RAM DDR2 – נתונים אלה הופכים אותו לבחירה מעולה מבחינה כלכלית לחברות קטנות ובינוניות ולרשתות שנעשה בהם שימוש לתקשורת בסיסיות ותחלופת מידע.

 

EdgeRouter PoE הוא מכשיר עם מתג מובנה ו- 5 פורטים מסוג PoE הניתנים להגדרה, והוא מיועד לשימושים עסקיים מתקדמים יותר.

 

EdgeRouter ו- EdgeRouter PRO הם המכשירים החזקים ביותר בהצעת הנתבים של חברת Ubiquiti. שני המכשירים אבזרו ב- 8 פורטים ובאפשרות להרכבתם בארונות שרת ועל מדפים. תמיכה במעל 2 מיליון חבילות לשנייה ומהירות של 8Gbps לחבילות 512 בייט מבטיחה יעילות וקיבולת הנחוצה בסביבות מחשוב המתקדמות ביותר.

 

מתגים מהווים מרכיב בסיסי בתשתית הרשת, ואת זה לא שכחה חברת Ubiquiti בתכנון הצעת EdgeSwitch. מתגים אלה מציעים ביצועים בלתי רגילים מבחינת הקיבולת, עמידות ואמינות. קיבולת של דגמים עם 24 פורטים יכולה להגיע עד 26 Gbps, כאשר במקרה של גרסאות עם 48 פורטים הקיבולת מגיעה עד 70 Gbps.

 

סדרת EdgeSwitch נכללת מדגמים המאובזרים ב- 24 פורטים – 250W ו- 500W, ו- 48 פורטים – 500W ו- 750W.

הצעות מיוחדות נוכחיות:
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
דרכי תשלום
תעודות הסמכה ומצוינות
דרכי משלוח