0
הצעת מחיר
0.00 ₪
0
סל קניות
0.00 ₪
טוען...
טוען...
עדכוני פניות והזמנות!
עדכוני פניות והזמנות! עדכוני פניות והזמנות!
 
זקוק לעזרה או עצה?
מחלקת המכירות שלנו ישמחו לתת לך מידע נוסף. צור קשר:
+972 3-720-7326

אימייל
info at senetic dot co dot il


TP-LINK Logo

TP-Link מציעה פתרונות רשת לסקטור ה- SOHO ו- SMB  וכן מוצרי WLAN. פעילות הגלובאלית של החברה מנוהלת במעל 120 מדינות. אודות לפופולאריות רבה, היא נמנית לאחד הספקים התחרותיים ביותר בתחום. תוך הגדלת מגוון מוצריה היא ממשיכה להגדיל את נתחה בשוק.

 

איכות המיוצגת על ידי המותג, הוקרה על ידי מספר רב של פרסים בתחום המכשירים האלחוטיים. חיבור בין פעילות מסורה של אגף המחקר והפיתוח, לאיכות ייצור גבוהה וניהול יעיל הביא לחברה פרסים רבים בין היתר בהיקשר לנתבים, ADSL, מתגים, משדרים וכרטיסי רשת.

 

בהצעת היצרן נמצאים בין היתר נקודות גישה, נתבים, מתגים וממירים. טכנולוגיות, בהן משתמשת החברה, משפרות את צורת השימוש ברשתות המחשבים, תוך אספקה של חיבור קבוע ויציב. אודות לאספקת מוצרים שנעשה בהם שימוש בסביבת SOHO, הדבר מאפשר השגה של טווח שידור רצוי, תוך מילוי הדרישות של משתמשים המתקדמים ביותר.

 

דגמים, אשר נהנים מפופולאריות רבה ביותר הוא media converter MC200CM,  מתג עם 8 פורטים PoE TL-SF1008P, מודול MiniGBIC TL-SM311LM, מתג Smart עם 48 פורטים Gb ו- 4 חריצים SFP TL-SG2452, מתג בר ניהול L2 JetStream  עם 24 פורטים Gb, 4 חריצי קומבו SFP TL-SG3424 ונתב עם ערוצים רחבים עם Load Balancer (איזון עומס) TL-R480T+.

 

החברה נוסדה בשנת 1996 בשאנגחאי שבסין. הקימו אותה האחים Zhao Jianjun ו- Zhao Jiaxing. מקור השם שלה מ- "twisted pair link", סוג הכבל המכונה בישראל בתור זוג שזור.

 

כוחו של היצרן נובע מניסיון רב של המהנדסים שלה, שהינם בוגרים של אוניברסיטאות הטובות בסין, עם ניסיון רב שנים בתחום מחקר ופיתוח. בדאגה למילוי הדרישות המחמירות ביותר הם מפקחים על כל תהליכי השימוש במוצר – החל מתכנון, אחרי ניסוי דגמי אב, ייצור ותמיכה וטכנית.

 

כעת ל- TP-Link יש סניפים בינלאומיים בין היתר באוסטריה, הונק קונג, הודו, פולין רוסיה וארצות הברית.

הצעות מיוחדות נוכחיות:
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
דרכי תשלום
תעודות הסמכה ומצוינות
דרכי משלוח