(ישראל (שנה
הכנו עבורך את החנות שלנו בשפה ובמטבע שלך
בחר את המיקום שלך:
  0
  הצעת מחיר
  0.00 ₪
  0
  סל קניות
  0.00 ₪
  טוען...
  טוען...
  עדכוני פניות והזמנות!
  עדכוני פניות והזמנות! עדכוני פניות והזמנות!
   
  זקוק לעזרה או עצה?
  מחלקת המכירות שלנו ישמחו לתת לך מידע נוסף. צור קשר:
  +972 3-720-7326

  אימייל
  info at senetic dot co dot il


  Symantec logo

  מדובר בחברה שנוסדה בשנות ה- 80, ואשר מתמקדת בתוכנות מחשב בתחום הבטיחות והנהלת נתונים. תאגיד בינלאומי זה התחיל את הקריירה שלו בתחום ה- IT ביצירה של עורך טקסטים ובסיס הנתונים Q&A, כשבשנים הבאות הוא עבר ליצירה של חבילות כלי פיתוח, והוא סיים עם חבילות של תוכנות אנטי ווירוס וכלים תחת השם המשותף Norton.

   

  סימנטק היא חברה מובילה בשוק התוכנות להגנת תקשורת הרשת, תוכנות ליצירת קשר באמצעות האינטרנט, בדיקת תוכן, שמירת הודעות, תאימות משפטית וגם תוכנות אנטי וירוס ותוכנות למניעת ספאם.

   

  למוצרים מוכרים של החברה נחשבות חבילות תוכנה כמו Backup Exec, Endpoint Protection או System Recovery.

   

  Backup Exec היא תוכנה, אשר מאפשרת שמירת אפקטיבית של נתונים בתבנית פשוטה של דיסק-דיסק-טייפ. האפליקציה נותנת אפשרות להגנת הנתונים על שרתי קבצים, שרתי SQL Server ו- Microsoft Exchange. אודות לשימוש בטכנולוגיית Granual Recovery Technology (טכנולוגיה לשחזור נתונים פרטני) ניתן להחזיר באופן מהיר וללא בעיה נתונים עד אלמנטים כמו הודעות דואר אלקטרוני אישיות או מאפייני משתמשים.

   

  Endpoint Protection היא פתרון מאוחד להחלת בטיחות נתונים בבתי עסק. שילוב פונקציונאליות של תוכנות אנטי וירוס עם כלים לפיקוח על אפליקציות וחומת אש, גורם לכך כי מדובר בתוכנת הגנה מאסטר שניתן לנהלה באמצעות קונסולת ניהול אחת.

   

  מערכת Recovery היא תוכנה לשחזור של מערכת ה- Windows, אשר עובדת בשיתוף פעולה עם פתרונות הגנה וניהול אחרים של חברת Symantec. התוכנה מאפשרת להפוך את ניהול מערכות הגיבוי והבדדות לתהליך אוטומטי, וגם נותנת אפשרות לשחזור נתונים במקרה שבו השרת או המחשב ניזוק. תוך שימוש בתוכנה למנהלים האפשרות להעתקה אוטומטית של נקודות שחזור המערכת לשרתי FTP.

  הצעות מיוחדות נוכחיות:
  כתובת אימייל שגויה
  כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
  כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
  תודה רבה!
  כתובת אימייל שגויה
  הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
  שותפויות
  דרכי תשלום
  דרכי משלוח