סל הקניות שלך
מוצרים הזמנות: 0סכום: ₪ 0.00
מוצרים בפניות: 0סכום: ₪ 0.00
טוען...

אודות החברה

אנחנו חברה אשר מציבה דגש על התפתחות דינמית. באופן שיטתי אנו מרחיבים את תחום הפעילות בענף ה-IT. אנו מציעים את פתרונות הרשת והשרת הטובים ביותר בשוק ואת התוכנה העדכנית ביותר, תוך התמקדות במותגים יוקרתיים ומוכחים.

שביעות הרצון של הלקוחות נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו. על ידי שיפור היכולות ואספקת ציוד באיכות הגבוהה ביותר אנו תומכים בעבודת הלקוחות מהאגף המסחרי, ממלכתי וחינוכי. בין היתר, אנו מציעים את הפתרונות של: Cisco, Dell, Ubiquity, Juniper, IBM, HP, Lenovo, Jabra, Microsoft, Symantec ו-VMware.

מוצרים אמינים בשילוב עם ייעוץ מקצועי גורמים להצעה שלנו להנות מהתעניינות רבה. תוך השגת מיומנויות נוספות בתחום המוצרים שלנו, קיבלנו את תואר " Microsoft Gold-Certified Partner" . כמו כן, השגנו את מעמד VMware Premier Partner.

באופן שיטתי אנו משפרים את היכולות שלנו. הפתרונות המוצעים שלנו זמינים במחירים תחרותיים, מה שמאפשר ללקוחות לרכוש את המוצרים הטובים ביותר בשוק.

אפילו תוך שילוב הצרכים של הגורמים הקטנים ביותר עם ההצעה העשירה של היצרנים הגדולים בעולם, אנו משלבים את שוק ה-IT באירופה ומשפרים את השטף של פתרונות מודרניים.

תוך הרחבת תחום הפעילות, אנו מנסים להעביר את היחסים המפותחים, רשתות קשרים ויתרונות הנובעים כתוצאה משביעות רצון הלקוחות. כל אחד מהם לא פחות חשוב לנו, ללא קשר לצרכים וגודל העסק.

מכירת חיסול
צריך ציוד לאתמול או שיש לך תקציב מוגבל מאוד? ראה מה אנו מציעים במכירה של המוצרים שנשארו במלאי
יש לך שאלה?
התקשר או כתוב:

+972 3-720-7326
info at senetic dot co dot il
הצעות מיוחדות נוכחיות:
-50%
-71%
-25%
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
שותפויות
דרכי תשלום
דרכי משלוח