0
הצעת מחיר
0.00 ₪
0
סל קניות
0.00 ₪
טוען...
טוען...
עדכוני פניות והזמנות!
עדכוני פניות והזמנות! עדכוני פניות והזמנות!
 
זקוק לעזרה או עצה?
מחלקת המכירות שלנו ישמחו לתת לך מידע נוסף. צור קשר:
+972 3-720-7326

אימייל
info at senetic dot co dot il


Netgear

נטגיר (Netgear) היא חברה אמריקאית לייצור ציוד רשת. החברה, תוך התמקדות בטכנולוגיה חוטית ואלחוטית, מספקת פתרונות לבית ולמשרד.

 

מטלת החברה היא לשנות רעיונות שטרם נעשה בהן שימוש לפתרונות רשת חדשניים, תוך יצירת האפשרות של קשירת קשר בין אנשים. באופן זה, היא יוצרת מוצרים בצורה מתוחכמת, אינטואיטיבית ומותאמת לצרכים האישיים.

 

התאגי מציע פתרונות המיועדים לסביבות ביתיות ומשרדיות. אודות לשימוש בטכנולוגיית תקשורת הרשת המהירה ביותר, מערכת תקשורת הביתית מאפשרת עבודה מהירה ויעילה במיוחד, מעקב מרחוק של תמונות וידאו והחלה של פתרונות זיכרון מתקדמים. מטרה העיקרית לשמה החברה פועלת הוא ייעול תקשורת ופעילות תקינה של הרשת.

 

בנוסף נטגיר מספקת לעובדים כלים הדרושים לצורך ביצוע מטלות הקשורות לעבודתם. מגוון המתקדם של מוצרים מציע קלות בהתקנה, שימוש והגדרה, ללא עלויות נוספות וללא מורכבות יתרה. כפי שמבטיח היצרן, ההנחה העיקרית בפתרונות המיועדים לחברות היא לאפשר לגידול ופיתוח החברה, ללא אבדן זמן יקר לפרטים מיותרים. תוך שהיא מספקת פתרונות רווחיים ויעילים, החברה משפיעה על גידול הרווחיות ויעילות של לקוחותיה. היא מציעה את הציוד שמוצע על ידה לחברות בגדול שונה, ומתאימה את המוצרים לצרכי החברה, גם ביחס לתחום ספציפי מסוים בו הלקוח פועל.

 

בתלקיט של החברה ניתן למצוא בין היתר מתגים ברי ניהול וללא יכולת ניהול, נתבים ומודולים, אשר מיועדים לרוב השימושים, כולל SOHO. החל משנת 2007 נטגיר מספקת אחריות לכל החיים למתגים האמינים ביותר מסוג ProSafe. כאשר קו ProSecure, מספק שערי רשת וסדרת מכשירים, אשר יכולים לסרוק נתונים של אף 600 משתמשים. היצרן מציע גם כן מכשירי NAS עם תוכנות ידידותיות למשתמש לצורך ניהול ויצירה של גיבויים. ביניהם ניתן לפרט בין היתר את מכשירים מסוג Stora, אשר מגדילים את הפונקציות של השרתים, יש להם תאימות עם DLNA, והם יכולים לשמש בין היתר לתמיכה ב- Netgear EVA 2000 Digital Entertainer Live או מכשירים אחרים שתואמים ל- DLNA, כמו Western Digital WD TV Live.

 

החברה נוסדה בשנת 1996. המטרה העיקרית להקמתה הייתה לספק פתרונות רשת לישויות קטנות, כמו משקי בית או חברות קטנות. בשנת 1998 החברה נרכשה על ידי חברת Nortel, אשר עוסקת בייצור ציוד לתקשורת מרחוק. בשנת 2002 חברת Netgear שוב פעם הפכה לבלתי תלויה. עבודות הפיתוח מתמקדות כעת על תחום המולטימדיה.

הצעות מיוחדות נוכחיות:
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
דרכי תשלום
תעודות הסמכה ומצוינות
דרכי משלוח