0
הצעת מחיר
0.00 ₪
0
סל קניות
0.00 ₪
טוען...
טוען...
עדכוני פניות והזמנות!
עדכוני פניות והזמנות! עדכוני פניות והזמנות!
 
זקוק לעזרה או עצה?
מחלקת המכירות שלנו ישמחו לתת לך מידע נוסף. צור קשר:
+972 3-720-7326

אימייל
info at senetic dot co dot il


MikroTik

חברת מיקרוטיק (SIA Mikrotikls) היא יצרן ליטאי של מכשירים ותוכנות רשת עם משרדים ראשיים בריגה. הצעת החברה נכללת ממכשירים התומכים בחיבור רדיו בתקן 802.11a/b/g/n, נתבים ותוכנות תמיכה ברשת. החברה, אשר נוסדה בשנת 1995, מצאה את עצמה מהר בשוק בגדר פתרונות חיבורי רשת אלחוטיים. מוצרים המוכרים ביותר של החברה הם מערכות הפעלה המבוססות על מערכת הלינוקס – MikroTik RouterOS ונתבים מסדרת RouterBOARD.

 

תוכנת MikroTik RouterOS מאפשרת לשנות כל מחשב מסוג PC לנתב עם כל הפונקציות הכרוכות בכך. אפשרויות בסיסיות של פתרון זה הן תמיכה ב- WPA, WPA2, EAP, WEP, נקודות גישה וירטואליות או HotSpot. המערכת יכולה גם כן לשמש כפילטר של תזוזת p2p, תמיכה ב- VPN ו- ISDN, ביצוע ניתוב ומסלולים (RIP, OSPF, BGP). באמצעות תוכנת WinBox ניתן גם כן לבצע פעולות ניהול מרחוק ב- Microsoft Windows או תוך שימוש בחבילת Wine במערכת הלינוקס.

 

רישיונות של המערכת בנויות על בסיס הדרגתי, כלומר יחד עם עלייה ברמת הרישיון גדלות האפשרויות של התוכנה ומחיר שלה. RouterOS מיועד לחברות קטנות ובינוניות המספקות שירותים של העברת נתונים וגישה לאינטרנט, הוא יוצר חיבור מעולה יחד עם קו המוצרים MikroTik RouterBOARD.

 

MikroTik RouterBOARD היא סדרת מוצרים, אשר נוצרה בשנת 2002. יעילות גדולה  של המכשירים גורמת לכך, כי הם מסתדרים עם דרישות המתקדמות ביותר של מטלות ניהול והסדרה של תזוזת הרשת. הנתבים עונים גם כן על הדרישות של המשתמשים הביתיים, ומגוון רחב של המוצרים מאפשר התאמה נכונה של המכשיר לדרישות הספציפיות. קו המוצרים של RouterBOARD מתאים להחלה של פתרונות אישיים בחוץ ובתוך הבניינים.

 

את מגוון ההצעה משלימות אנטנות פרבוליות, ספקי כוח, מארזים ואביזרים אחרים הקשורים לבנייה של רשתות אלחוטיות. MikroTik מציעה גם כן כרטיסי mini PCI ו- PCI Express המשתמשות בפרוטוקול 802.11.

הצעות מיוחדות נוכחיות:
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
דרכי תשלום
תעודות הסמכה ומצוינות
דרכי משלוח