0
הצעת מחיר
0.00 ₪
0
סל קניות
0.00 ₪
טוען...
טוען...
עדכוני פניות והזמנות!
עדכוני פניות והזמנות! עדכוני פניות והזמנות!
סוג הרשיון כבר נבחר. על מנת לשנות את סוג הרשיון, יש להסיר את קונפיגורצית היחידה.

סגור
לנקות את כלי התצורה?כןלא
המוצר שנבחר שייך לסוג אחר של רשיון מהנבחר.
על מנת להוסיף את המוצר הזה, אנא נקה את כלי התצורה.

סגור
Microsoft אפשרויות רישיון:
Open LicenseOpen ValueOpen Value SubscriptionOEM(FPP (BOX DVD
זקוק לעזרה או עצה?
שלח מייל לצוות הרכש שלנו היום:
software at senetic dot co dot ilתוכנה ב
Microsoft Open Value
"Microsoft Open Value" נועד לארגונים בקנה מידה קטן ובינוני עם חמישה או יותר שולחנות עבודה המעוניינים בדרך גמישה ובמחיר סביר להשתמש ולנהל מוצרים מורשים של מיקרוסופט תחת הסכם אחד. „Open Value" מעניק גמישות לרכישת רישיונות או להוסיף רישיונות מוצר בהתאם לצורך. חיסכון בעלויות נוספות זמינות כאשר מתקננים שולחן עבודה של מוצר מורשה.


Microsoft logo

Open Value היא תוכנית רישיונות מפורסמת של חברת מיקרוסופט המיועדת לחברות וארגונים המעוניינים לרכוש רישיונות ללא הגבלת זמן (נצחיים). הסכם תוכנית Open Value נכרת לתקופה של 3 שנים, ואת התשלום ניתן לבצע בתשלום אחד או לדחותו לתשלומים שנתיים. לכל רישיון מצורפת גם כן חבילת Software Assurance (L+SA), אשר מעניקה גישה מהירה לגרסאות החדשות של התוכנות ולהשתלמויות לעובדים, עזרה טכנית מקצועית והנחות לתוכנות בשביל העובדים.

 

במסירת הזמנה עוזר מחשבון, אשר מאפשר להגדיר את סוג הרישיון (מסחרי או ממשלתי), לבחור בין פתרונות Company Wide או Non Company Wide ולקבוע את צורת התשלומים המתאימה.

 

רישיון עם אפשרות לכל החברה (Company Wide) זמין לחברות עם לכל הפחות 5 מחשבים המעוניינים לאחד את התוכנות על בסיס לפחות אחד הפלטפורמות העיקריות של חברת מיקרוסופט. רישיונות Non Company Wide מאפשרות רכישה קלה של רישיונות נוספים בכל עת במהלך התחייבות ההסכם בכמות בלתי מוגבלת.


הסכם קיים:

בחר את סוג הארגון שלך:

אפשרות רישוי "Open Value" הממשלתית נגישה לגופים ממשלתיים בינוניים וקטנים והיא אידיאלית למי שצריך לרכוש כמויות קטנות יותר של רישיונות ולמי שצריך מודל פשוט וגמיש.
אפשרות חברה-רחבה:

עם אפשרות ללא חברה-רחבה, אתה יכול לרכוש רשיונות עבור תוכנות בחלק משולחנות העבודה או השרתים שלך ולנהל את עלויות התוכנה על ידי תשלום עבור הרישיון שלך בשלוש תשלומים במהלך שנה. אם יש לך הסכם חברה-רחבה, אתה יכול לפשט את ניהול הרישיונות שלך על ידי הוספת רשיונות ללא אפשרות חברה-רחבה להסכם החברה-הרחבה שלך.

עם אפשרות חברה-רחבה, תוכל לקבל הנחות משמעותיות בעלויות לעומת אפשרויות רשיון Open”" אחרות ולהבטיח מחיר אחיד לכל שולחן עבודה (מינימום של חמישה שולחנות עבודה) לכל הארגון שלך
תשלום

אתה משלם עבור רשיונות רק פעם אחת - בתחילתו של הסכם ל3 שנים.

אם תבחר לפרוס תשלומים, התשלום הכולל יחולק ל3 תשלומים שווים שאמורים להיות מוסדרים בתחילת כל שנה
הבא

אם אתה מומחה ברישוי Microsoft Open Value”" , אתה יכול גם להזמין מוצרים מ כלי ה" Open Value" בשביל מומחים.הזמנה

  מוצרים נבחרים
נקה נקה

הצעות מיוחדות נוכחיות:
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
שותפויות
דרכי תשלום
דרכי משלוח