0
הצעת מחיר
0.00 ₪
0
סל קניות
0.00 ₪
טוען...
טוען...
עדכוני פניות והזמנות!
עדכוני פניות והזמנות! עדכוני פניות והזמנות!
 
זקוק לעזרה או עצה?
מחלקת המכירות שלנו ישמחו לתת לך מידע נוסף. צור קשר:
+972 3-720-7326

אימייל
info at senetic dot co dot il


Lenovo Logo

לנובו היא חברה סינית בתחום טכנולוגיית המידע. החברה נוסדה בשנת 1984, כעת היא נחשבת ליצרן הגדול בעולם של מחשבים אישיים. בשנת 2005 החברה רכשה מ- IBM את מחלקת מחשבי ה- PC, ובשנת 2014 את מוטורולה. חברת לנובו נותנת שירותים ללקוחות מלמעלה מ- 160 מדינות, כאשר יש לה משרדים ב- 60 ממדינות אלה. המשרדים הראשיים של החברה ממוקמים בהונג קונג.

 

החל משנת 2010 לנובו רושמת רמת פיתוח מהירה מאוד. מוצרים המתוכננים בצורה יוצאת דופן, איכות ביצוע גבוהה ומחירים תחרותיים גורמים לכך, שמכשירים של חברת לנובו נבחרים לעתים תכופות. פתרונות חדישים וגירוי דמיון של אנשים, הם המטרות העיקריות ברגע תכנון מכשירים חדשים, כך שהעבודה תהפוך לקלה ונוחה יותר.

 

החלק העיקרי בהצעת החברה הן תחנות עבודה (ThinkCentre, ThinkStation, Essential), מחשבים ניידים (ניידים של הסדרות המפורסמות B, E, L, M, S, T, W, X), מסכים, מערכי כוננים. ללנובו מגוון ציוד היקפי שנכלל בין היתר מתחנות עגינה, סוללות ודיסקים SSD/HDD. אפשרות מעניינת היא גם רכישת חבילות שירות, אשר מאריכות את תקופת האחריות עד 5 שנים.

 

משפחה משמעותית של מוצרים היא סדרת ה- ThinkPad. סדרה זאת, אשר תוכננה על ידי ריצרד ספר, החל משנת 2005 מיוצרת על ידי לנובו. היא מתאפיינת בשימוש ב- TrackPoint (לחצן אדום, המשמש ככלי ניווט) ו- ThinkLight (דיודת LED לבנה או כתומה בבהירות גבוהה, הממוקמת מעל למסך, אשר תפקידה להאיר את המקלדת). מחשבים ניידים מסדרת ThinkPad מבוצעים מפלסטיק, יש להם שלדת מגנזיום Roll Cage, אשר אינה מאפשרת עיקומים ומערכת Active Protection System, אשר אודות למד-תאוצה, מאפשר לגלות רעידות, ולנטרל ברגע המתאים את ראש דיסק הקשיח, בלי חשיפתו לפגיעות.

 

לנובו מתרכזת על הייחודיות של המוצרים אותם היא מייצרת, אודות למה מוצרים אלה מבוקשים בשוק. החברה אינה משקיעה בלבד במכירות ושיווק, אלא גם מתרכזת בייצור מקומי במדינות הבודדות. פעולות אלה מאפשרות השגה של טווח גלובאלי עם דייקנות ומושלמות מקומית, אודות למה ניתן ליישם את הצלחה ארוכת הטווח, שמבוססת על העיקרון של חברה "גלובאליות-מקומית".

הצעות מיוחדות נוכחיות:
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
שותפויות
דרכי תשלום
דרכי משלוח