0
הצעת מחיר
0.00 ₪
0
סל קניות
0.00 ₪
טוען...
טוען...
עדכוני פניות והזמנות!
עדכוני פניות והזמנות! עדכוני פניות והזמנות!
 
זקוק לעזרה או עצה?
מחלקת המכירות שלנו ישמחו לתת לך מידע נוסף. צור קשר:
+972 3-720-7326

אימייל
info at senetic dot co dot il


 

חברת ג'ונפר היא אחד משני יצרנים הנחשבים ביותר של מכשירי רשת בעולם. חברה אמריקאית זאת החל מתחילת פעילותה עסקה בפתרון הבעיות החשובות והקשות ביותר הקשורות לפעילות של רשתות מחשבים. פיתוח טכנולוגי מהיר והשקה של פתרונות רבים, אפשרו לחברה להשיג חלק נכבד מהשוק העולמי בפרק זמן קטן יותר מאשר הדבר לקח למתחרים.

 

הצעה של חברת ג'וניפר מתבססת על פתרונות רשת מתוחכמים ומגוון הצעה רחב, אודות למה ניתן למלא את הצרכים הן של לקוחות עסקיים והן של לקוחות פרטיים. תלקיט רחב של מוצרים שביניהם נוכל למצוא נתבים, מתגים וגם חומות אש פופולאריות, מבוסס על מערכת הגנה NetScreen.

 

אפשרות להתאמה, אמינות ויעילות גבוהה הם המאפיינים, שעליהם לא ניתן לשכוח בעת תיאור מוצרים של חברת ג'וניפר. אודות למערכת ניהול מכשירים ידידותית וקלה, יותר ויותר לקוחות רוצים לרכוש את המוצרים שהחברה מציעה.

 

מערכת ניהול חדישה, ייחודית ומיוחדת בשם ג'ונוס (Junos), מאפשרת להקטין את הזמן הדרוש להגדרה וניהול מערכות של מכשירי חברת ג'וניפר. יעילות מקסימאלית שלהם, שלמות הביצוע ואמינות לא דורשת מהמשתמש להתעמק במסמכים ומדריכי למשתמש ספציפיים.

 

מתגי Ethernet (סדרת EX הניתנת להתאמה מלאה) מעולה לחברות קטנות, בינוניות וגדולות, מוסדות או רשויות, מאחר והיא מהווה את המענה המתאים לדרישה של זמינות גבוהה, חילוף וניידות של נתונים.

 

ממוניטין רב בשוק נהנות חומות האש (סדרת SRX מהווה את הפתרונות הפופולאריים ביותר). חומות אש של ג'וניפר משלבים בתוכן מגוון פתרונות עשיר עם מנגנוני הגנה, אשר משתלבים בצורה מושלמת במערכת ההפעלה ג'ונוס. מוצרי SRX מוכרים כחומות אש גמישות להגנת ה- DataCenter עם אפשרות לטיפול בתזוזה לרמה של אפילו 20-30 GB/s, כל זה כשהן משתמשות במנגנוני הבטחה מוכרים מסדרת NetScreen שכבר נבדקו היטב.

 

מגוון רחב של מוצרים ואפשרות להתאמתם המלאה תקיים ציפיות של כל אחד, אפילו הלקוחות המתקדמים ביותר.

הצעות מיוחדות נוכחיות:
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
שותפויות
דרכי תשלום
דרכי משלוח