0
הצעת מחיר
0.00 ₪
0
סל קניות
0.00 ₪
טוען...
טוען...
עדכוני פניות והזמנות!
עדכוני פניות והזמנות! עדכוני פניות והזמנות!
 
זקוק לעזרה או עצה?
מחלקת המכירות שלנו ישמחו לתת לך מידע נוסף. צור קשר:
+972 3-720-7326

אימייל
info at senetic dot co dot il


Intel logo

Intel היא חברה אמריקנית המתמחה בייצור של מעבדים ומעגלים משולבים. החברה מתעסקת בין השאר בלוחות אם, שבבים, גרפיקה ומיקרו-בקרים משולבים. שם החברה נובע מהמילים "Integrated Electronics".

 

ההמצאות שתרמו לכך ש-Intel הפכה לאחת מהיצרניות הגדולות בעולם היו בין היתר טרנזיסטור ומעגל משולב. היכולת לעצב מעבדים מתקדמים ויכולת ייצור גבוהה, גרמו לכך שמחברה שהייתה ידועה רק בקרב מומחי החברה, החברה זכתה להכרה בינלאומית. הייתה השפעה על כך גם לקמפיין משנות ה-90 „Intel Inside”.

 

המעבד שנוצר לראשונה על ידם בשנת 1971 היה מעבד i4004. הודות לגישה החדשנית ולחשיבה המקורית החברה הקדימה את המתחרים שלה בכמה שנים. השקעות מאוחרות יותר בפיתוח של מיקרו-מעבדים וההתפתחות של מחשבים אישיים הביאו להם פופולריות, אשר נמשכת עד היום.

 

החברה מציעה בין היתר כונני SSD ומעבדים. מבין הראשונים ניתן להדגיש את סדרות SSD DC S3700, SSD Pro 2500, SSD 730. הדגמים מתאפיינים באמינות גבוהה בהשוואה למוצרים של חברות מתחרות והם מהווים הבטחה לקניה באיכות הטובה ביותר ביחס למחיר. בין השאר ראוי גם לציין את Xeon® Processor E7 v2 Family, Xeon® Processor 5000 Sequence, Xeon Phi™ Coprocessors, Itanium® Processor, Atom™ Processor for Server i Atom™ Processor for Storage. כל אחד מהם מתאפיין ביעילות גבוהה מאוד ונוחות שימוש טובה יותר בטכנולוגיה העדכנית ביותר.

 

החברה נוסדה בשנת 1968 על ידי גורדון מור ורוברט נויס. ביחד הם הובילו אותה לחוד החנית של תעשיית המחשבים. משרדיה הראשיים ממוקמים בסנטה קלרה, קליפורניה. כיום רוב הדגמים מיוצרים בצ'נדלר, אריזונה. המשימה העיקרית שלה היא חדשנות, ולכן יש לחברה רשת מחקר מקיפה הממוקמת בחלקים שונים של העולם. דבר זה מאפשר לשלב נקודות מבט שונות מבחינה תרבותית ויצירה של פתרונות חדשניים.

הצעות מיוחדות נוכחיות:
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
דרכי תשלום
תעודות הסמכה ומצוינות
דרכי משלוח