0
הצעת מחיר
0.00 ₪
0
סל קניות
0.00 ₪
טוען...
טוען...
עדכוני פניות והזמנות!
עדכוני פניות והזמנות! עדכוני פניות והזמנות!
 
זקוק לעזרה או עצה?
מחלקת המכירות שלנו ישמחו לתת לך מידע נוסף. צור קשר:
+972 3-720-7326

אימייל
info at senetic dot co dot il


HP Logo

פתרונות מקטגוריית Spare Parts כוללים חלקי חילוף למוצרים מתקדמים שמוצעים על ידי חברת Hewlett-Packard. המוצרים מתאימים למצבים, שבהם קיים צורך להחליף רכיב אחד, בו זמנית תוך הארכה של תקופת השימוש במוצר מסוים.

 

היצרן דאג לזה, שההצעה המוצעת תתאפיין בתקופת פעילות ארוכה ביותר. תוך התמקדות בנוחיות עבודה והקטנה של עלויות, הוא אפשר לרכוש רכיבים שישלימו את המבנה. הדבר כרוך בהקטנת הוצאות לרכישת מכשיר חדש.

 

הצעת המוצרים של HP כוללת בין היתר שרתים מסוג blade, tower ו- rack, תחנות עבודה מקצועיות, נתבים, מתגים, חומות אש, מדפסות ומסכים. הצעה כה רחבה של הפתרונות המוצעים מאפשרת להתאים את המכשיר לצרכים אישיים, על מנת להשתמש בו בסביבה עסקית או ביתית. החלה של טכנולוגיות החדישות ביותר גורמת לכך, שהמוצרים מתאפיינים באוניברסליות והחזקה פשוטה. אודות להצעת Spare Parts ניתן ליהנות מפעילותם בתקופת זמן ארוכה ביותר, תוך שימוש באופן יעיל באפשרויות הזמינות.

 

חדשנות, פתיחות לצרכי השוק ומחקר מפותח של טכנולוגיות חדשות גרמו לכך, כי HP קובעת את המגמות בשוק, תוך הגדרת הצורה העתידית של תחום הטכנולוגי. מחקרים מפותחים שנמשכו שנים רבות אפשרו לחברה להשיג מחווני יעילות והתאמה הגבוהים ביותר. איכות המוצרים אושרה על ידי פופולאריות וניסיון הרחב של חברת הענק מפאלו אלטו, אחת החברות הגדולות ביותר בעולם בתחום טכנולוגיית המידע. היא זאת שיצרה את מחשב אישי הראשון בעולם, תוך רישום עצמה בהיסטוריית המחשוב. החברה שמה דגש על פיתוח יציב, שהוביל לכך, כי היא מצליחה בשוק כבר מעל 60 שנה. היא נחשבת להורה של מתחם עמק הסיליקון.

 

במקרה של שאלות או ספק ביחס למוצרים מקטגוריית Spare Parts, אנו מזמינים אתכם ליצירת קשר עם צוות המומחים שלנו, אשר יעניק לכם ייעוץ מקצועי ויעזור לבחור את החלקים הנדרשים.

הצעות מיוחדות נוכחיות:
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
דרכי תשלום
תעודות הסמכה ומצוינות
דרכי משלוח