0
הצעת מחיר
0.00 ₪
0
סל קניות
0.00 ₪
טוען...
טוען...
עדכוני פניות והזמנות!
עדכוני פניות והזמנות! עדכוני פניות והזמנות!
 
זקוק לעזרה או עצה?
מחלקת המכירות שלנו ישמחו לתת לך מידע נוסף. צור קשר:
+972 3-720-7326

אימייל
info at senetic dot co dot il


HP Logo

Hewlett-Packard Company (HP) היא אחת חברות ה- IT הגדולות בעולם, היא יצרן של בין היתר מחשבים אישיים, מדפסות, שרתים, מסכים, תחנות עבודה. HP היא חברה, שתחילת פעילותה החלה בתקופה שבין שתי המלחמות, וכבר מתחילה היא קידמה אסטרטגיה של פיתוח יציב והרמוני. לחלק הכי חשוב של החברה תמיד נחשבו העובדים המסורים של החברה, אודות אליהם החברה תמיד יכלה להסתכל ברוגע על עתידה.

 

שנים רבות של ייצור מכשירים ואביזרים חשמליים אפשרו לחברה להשיג את מחווני האיכות, יעילות והתאמה הגבוהים ביותר בקרב מכשיריה. הדבר מאפשר לטפל במערכת תחת כל הכבדה. פתיחות לצרכי השוק והרצון לגילוי דברים חדשים תמכו ליצירה של פתרונות חדשנים רבים ורישום פטנטים באשר להרבה המצאות.

 

חברת HP מזה 60 שנה עוסקת בייצור מחשבים. היא גם כן אחראית לתכנון והכנסה לשוק של דיסקט בגודל 3.5 אינץ'. Hewlett-Packard תומכת גם כן בכל פתרונות המתייחסים לדפוס ועיבוד תמונה, והיא נחשבת להורה של עמק הסיליקון בארצות הברית.

 

הצעה של חברת HP מכילה מגוון עשיר של מוצרים, שמתוכו יש להדגיש:

- תחנות עבודה מקצועיות (סדרות Z1, Z220, Z420, Z820)

- שרתים מסוג blade, tower ו- rack (סדרות  DL, ML, BladeCenter)

- מתגי רשת ונתבים

- חומות אש

- מכשירי רשת אלחוטית (WiFi)

- מדפסות, מסכים ומכשירי שימוש יומיומי אחרים

 

מגוון מלא של שרתים, זיכרונות או מערכי דיסקים מאפשר למשתמש לבחור בצורה מושלמת ולהתאים את המכשירים הן לצרכים ביתיים והן לצרכי העסקים שבהם הם עובדים. אודות לשימוש בטכנולוגיות הזמינות החדישות ביותר, המוצרים הופכים ליותר אוניברסאליים ולהרבה יותר קלים להחזקה וניהול.

 

HP חוץ מאיכות הגבוהה של מוצריה, דואגת גם להגנת הסביבה, מזה שנים רבות בדירוגים רבים היא נחשבת לאחת החברות "הירוקות" בעולם.

הצעות מיוחדות נוכחיות:
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
דרכי תשלום
תעודות הסמכה ומצוינות
דרכי משלוח