סל הקניות שלך
מוצרים הזמנות: 0סכום: ₪ 0.00
מוצרים בפניות: 0סכום: ₪ 0.00
טוען...
 
זקוק לעזרה או עצה?
מחלקת המכירות שלנו ישמחו לתת לך מידע נוסף. צור קשר:
+972 3-720-7326

אימייל
info at senetic dot co dot il


HGST Logo

HGST (Hitachi Global Storage Technologies, חלק מקונסורציום Western Digital) מתמחה בייצור של כוננים קשיחים, כונני SSD וזיכרונות מסיביים חיצוניים. כראשונים בעולם הם יישמו בהצעתם כוננים קשיחים 3.5 אינץ' בנפח של 8TB, המיועדים לשימוש במרכזי נתונים מיוחדים, שבהם ניתנת עדיפות לצפיפות וקיבולת הקלטה הגבוהות ביותר.

 

החברה דואגת לייצור של פתרונות המתאפיינים בחדשנות ומתן הטכנולוגיות העדכניות ביותר ברמה גבוהה. בכל הנוגע לכוננים, מתאפשר אחסון בטוח ומאובטח של נתונים. על ידי שילוב של פתרונות חומרה ותוכנה מתקדמות, HGST מפתחת מוצרים המיועדים ללקוחות התובעניים ביותר.

 

הודות ליישום טכנולוגית Helioseal ו-7Stac, החברה עוררה עניין בקרב הציבור ברחבי העולם. הטכנולוגיה הראשונה אחראית לאריזה של שבע צלחות במארז המותאם לחמש, השניה - למילוי הפנימי בהליום, ולא כמו שקרה עד הלום - באוויר. להליום ביחס אליו צפיפות פי 7 נמוכה יותר, מה שגורם להתנגדות תנועה נמוכה יותר. הודות לכך שהוא גז אינרטי, הוא אינו מגיב עם חומרים אחרים. כמו כן הופחת החיכוך, אליו רגישים ראשי וצלחות HDD. HGST, אוטם את מארז הכוננים, אשר להם בדרך כלל חורים ומעברים מיוחדים, חוסך אנרגיה וחלל. הפתרון החדש מאפשר דחיסת נתונים יעילה יותר. המחקרים והבדיקות של שיטה זו לקחו לחברה שש שנים.

 

את הכוננים שלהם מאפיין היחס של נפח ומשקל, עם יעילות אנרגיה גבוהה יותר. הטכנולוגיה המיושמת TCOptimized מאפשרת עבודה שקטה וקרירה יותר - בהשוואה לכוננים מסורתיים המלאים באוויר. בין הקווים הפופולריים ביותר ראוי לציין בין יתר: Ultrastar, Deskstar, Travelstar, Endurastar ו-CinemaStar.

במידה ויש לך שאלות בנוגע למוצרי HGST המציעים הצפנת ציוד, צור עימנו קשר

מכירת חיסול
צריך ציוד לאתמול או שיש לך תקציב מוגבל מאוד? ראה מה אנו מציעים במכירה של המוצרים שנשארו במלאי
יש לך שאלה?
התקשר או כתוב:

+972 3-720-7326
info at senetic dot co dot il
הצעות מיוחדות נוכחיות:
-50%
-62%
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
שותפויות
דרכי תשלום
דרכי משלוח