0
הצעת מחיר
0.00 ₪
0
סל קניות
0.00 ₪
טוען...
טוען...
עדכוני פניות והזמנות!
עדכוני פניות והזמנות! עדכוני פניות והזמנות!
 
זקוק לעזרה או עצה?
מחלקת המכירות שלנו ישמחו לתת לך מידע נוסף. צור קשר:
+972 3-720-7326

אימייל
info at senetic dot co dot il


Dell logo

Dell Computer Corporation הוא תאגיד אמריקאי הפועל בכל העולם. החברה מתמחה בייצור מחשבים וציוד נלווה. המוצרים העיקריים של החברה הם מחשבים נייחים, שרתים, מחשבים ניידים, סורקים, זיכרונות מחשבים, נטבוקים ומכשירים נלווים אחרים.

 

דל הוקמה בשנת 1984, החל מהתחלה היא שמה דגש על פיתוח דינמי הן של החברה והן של עובדיה. החברה מאפשרת לקיים חלומות של אנשים באמצעות טכנולוגיות IT. היא דואגת גם כן לסביבה, תוך שהיא תומכת בכל פתרונות המקדמים את איכות הסביבה. פיתוח בקנה מידה גלובאלי גרם לפתיחת משרדים בכל היבשות. החברה הפכה גם כן לספק העיקרי של ציוד מחשבים לסקטור הרפואה.

 

הציוד הפופולארי ביותר של חברת דל הוא:

- שרתים (סדרת PowerEdge), אשר מתאימים לכל חברה. בנוסף, ההרכבה שלהם אפשרית גם במארזים מסוג tower, וגם בארונות שרתים. גמישות רבה של ההגדרות מאפשרת להתאים את השרת לצרכים של אנשים ספציפיים. הדגמים המוכרים ביותר הם: R320, R420 ו- R520.

- מדפסות וטונרים של דל יוצרים איכות דפוס גבוהה המשולבת עם יעילות, מה שמציב מוצרים של מותג זה במקום טוב מאוד בהשוואה למתחרים. אמינות של הציוד גרמה לכך, כי הם נבחרים כאביזרים בחברות חשבונאיות, תחום הבנקאות והפיננסי.

- אל-ספק למקרי חרום (UPS) הוא פתרון חדיש להגנה על מכשירים  מפני הפרעות אפשריות באספקת החשמל. המכשירים מעולים  לשמירה על המשכיות של פעילות במערכת מסוימת. שמירה על אנרגיית החשמל במצבי חרום מגדילה את ביטחון המידע המאגר והמעובד על השרתים.

 

מגוון רחב של אפשרויות שרת מראה על האוניברסליות של המכשירים מבחינת התאמתם לצרכים של החברות הבודדות, אנשים פרטיים, מוסדות. ההצעה כוללת בין היתר דיסקים קשיחים, זיכרונות RAM, כרטיסי רשת וגם קיט מסילות ומאווררים.

הצעות מיוחדות נוכחיות:
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
שותפויות
דרכי תשלום
דרכי משלוח