0
הצעת מחיר
0.00 ₪
0
סל קניות
0.00 ₪
טוען...
טוען...
עדכוני פניות והזמנות!
עדכוני פניות והזמנות! עדכוני פניות והזמנות!
 
זקוק לעזרה או עצה?
מחלקת המכירות שלנו ישמחו לתת לך מידע נוסף. צור קשר:
+972 3-720-7326

אימייל
info at senetic dot co dot il


Cisco Logo

חברה אמריקאית עם טווח פעולה גלובאלי המתמחה בתחום מכשירי הרשת שנכללים מנתבים, switches (מתגי רשת), חומות אש, שערים קוליים, מכשירי רשת אלחוטית, טלפונים IP שנעשה בהם שימוש בטכנולוגיית VOIP.

 

המושלמות של החלקים מהם בנויים מכשירים של חברת סיסקו, מעמידה את מוצרי החברה לסוג של תבנית בתחום, עליה כל המתחרים חייבים לפעול כשהם נלחמים על שוקי הרשתות בכל העולם. פתרונות חדישים, מערכות ניהול מתוחכמות, ייעול פעולה מלא ופונקציונליות הם מאפיינים רצויים על ידי רוב לקוחות היעד. מגוון הצעה עשיר מבטיח התאמה מלאה לצרכי הלקוח, כאשר אמינות וודאות של פונקציונליות מלאה השיגה את הלבבות של אנשים פרטיים, וגם של חברות גדולות ותאגידים.

 

מתגי רשת או נתבים של חברת סיסקו מציעים אפשרות להתאמה מלאה, יעילות גבוהה מאוד ותחושה של הבטחת פונקציונליות וגישה למשאבים המוחזקים. מגוון רחב של דגמים, למרות פנל ההגדרה המפותח מאוד, מאפשר הגדרה מהירה וניהול קל של משאבי המכשיר.

 

חומות אש עם סמל של חברת סיסקו נחשבות לאמינות ביותר בשוק. הן מבוססות על פלטפורמה מודולרית, המאפשרת התאמה מלאה של מכשירים לדרישות הבטיחות של רשתות נתונות, שריבוי שיטות הפעולה מגדיל באופן משמעותי את בטיחות הנתונים במערכת נתונה.

 

פתרונות טלפוניית IP מהווים גם כן את מוצרים המוכרים של החברה. ביניהם נוכל למצוא טלפונים הפועלים בטכנולוגיית VOIP, שבזכותם ניתן להקטין באופן משמעותי את עלויות הקשורות עם שיחות טלפון. דגמי טלפון משופרים עם מסכים, תחנת וועידות, טלפוני-וידאו,  ספקי כוח ועוד חלקים אחרים מעניקים איכות מושלמת של שיחות, והתאמה לצרכים של כל משתמש.

 

מכשירים של סיסקו, שלאחרונה מכונים כמילה נרדפת לאינטרנט, מזה שנים כובשים כמות גדולה מאוד של לקוחות מרוצים. נעשה בהם שימוש לבנייה ופיתוח של הרבה פתרונות אינטרנט, ועכשיו כל זה  במחירים אטרקטיביים עוד יותר.

הצעות מיוחדות נוכחיות:
-46%
-54%
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
שותפויות
דרכי תשלום
דרכי משלוח