0
הצעת מחיר
0.00 ₪
0
סל קניות
0.00 ₪
טוען...
טוען...
עדכוני פניות והזמנות!
עדכוני פניות והזמנות! עדכוני פניות והזמנות!
 
זקוק לעזרה או עצה?
מחלקת המכירות שלנו ישמחו לתת לך מידע נוסף. צור קשר:
+972 3-720-7326

אימייל
info at senetic dot co dot il


APC logo

APC (American Power Conversion Corporation) הוא יצרן ברמה עולמית של מערכות המגנות מפני הפרעות אפשריות באספקת המתח החשמלי (UPS – Uninterruptible Power Suply). כמוצרים העיקריים של החברה ניתן לפרט מכשירים אלקטרוניים המגנים על מכונות עיקריות מפני קפיצות מתח ושינויי כוח, וגם ציוד שמטרתו לספק אספקת חרום בשעות חרום.

 

היסטוריית של חברת APC מתחילה בשנת 1981, כשהמהנדסים של MIT (Massachusetts Institute of Technology) התחילו לעבוד על פרויקט ממשלתי לשימוש באנרגיית השמש. אחרי סיום הפרויקט בשנת 1984 החברה התחילה בפעילות המכוונת למכשירי האל-פסק.

 

חברת APC מוכרת מתקני איכות גבוהים, פיתוח הטכנולוגיה ופתרונות חדישים בתחום החזקת המשכיות העבודה של מערכות רשת קריטיות (NCPI).

 

בהצעת החברה, מקום עיקרי תופסים מכשירי Back-UPS, שעובדים לעיתים תכופות במשקי בית ובבתי עסק קטנים. מדובר בסדרה בסיסית של מכשירי הגנה. למכשירים מסדרה זאת יש אופציה לבדיקה עצמית תקופתית, אשר מאפשרת גילוי מוקדם של שינויים במצבר. הדבר מאפשר לגלות את כל הליקויים האפשריים של המצבר ולנקוט בפעולות המתאימות בפרק זמן קצר מאוד.

 

לחברות גדולות יותר מומלצים מכשירים מקבוצת Smart-UPS. החזקת אספקת האנרגיה במקרה של חברות גדולות יותר, יכולה להשפיע משמעותית על תהליך יצור או עבודה משותפת של אנשים רבים. הדגמים הפופולאריים ביותר בסדרה זאת הם: סדרת SMT ו- SUA  וסדרת SURT ו- SURTD.

 

חברת APC דאגה גם כן להצעה עשירה של אביזרים למכשיריה, שבה נוכל למצוא בין היתר חבילת סוללות בבליסטר או מפצלי חשמל.

 

מכשירי אל-פסק של APC נמצאים בשימוש ברשתות מחשב ובהן הם מגנים על שרתים, נתבים ומתגים. אמינות ויעילות מקסימאלית של הדגמים הבודדים תענה על צרכי ההגנה של כל מכשירים.

הצעות מיוחדות נוכחיות:
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
דרכי תשלום
תעודות הסמכה ומצוינות
דרכי משלוח