0
הצעת מחיר
0.00 ₪
0
סל קניות
0.00 ₪
טוען...
טוען...
עדכוני פניות והזמנות!
עדכוני פניות והזמנות! עדכוני פניות והזמנות!
 
זקוק לעזרה או עצה?
מחלקת המכירות שלנו ישמחו לתת לך מידע נוסף. צור קשר:
+972 3-720-7326

אימייל
info at senetic dot co dot il


Allied Telesis logo

Allied Telesis היא ספקית בתחום תשתית רשת ומוצרים גמישים, עם יכולת פעולה הדדית המיועדים לה. החברה שנוסדה בשנת 1987 ביפן היא אחת מהמובילות בענף ה-IT. על ידי יצירת רשתות חדשניות, המבוססות על תקני IP, הן מאפשרות למזג בצורה חלקה שירותי קול, וידאו ושידור נתונים. ההצעה מיועדת עבור רוב המגזרים - מעסקים או אדמיניסטרציה, דרך שירותי בריאות, מגזר החינוך, תיירות, מלונאות ועד לספקי שירותי רשת.

 

ייעול הפעולות ועלויות תפעול נמוכות יותר, גורמות לפתרונות של Allied Telesis להיות פופולריים בכל רחבי העולם. על ידי עיסוק במודרניזציה של דרך האספקה וניהול של יישומים ושירותים, החברה מגדילה את איכות ההצעה ומקלה על ההתפתחות דינמית. בפורטפוליו של היצרנית ניתן למצוא בין יתר: מתגים, ממירי מדיה ומתאמי PCI.

 

הענקית מיפן מספקת פתרונות יצירתיים וחדשניים, המגבירים את התפוקה ומשפרים את תוצאות העבודה. על ידי הצעת מגוון רחב של כלים בעלי יכולת פעולה הדדית, היא מאפשרת הסתגלות למציאות הטכנולוגית המשתנה בצורה דינמית. על ידי עיצוב מכשירים אינטליגנטיים, היא מספקת ללקוחותיה נקודת מבט חדשה על עסקים.

 

החברה מציעה מתגים אמינים מסדרות 8000GS, 8000S, 9000, CentreCOM series, FS700, FS750, FS970M GS900, GS950, x200, x510. היא גם מספקת את ממירי המדיה Fast Ethernet Media ו-Gigabit Media, וגם סט של התקנים המשלימים מבנה מלא. כמו כן, יש לה מגוון רחב של מתאמי PCI.

 

המשימה של Allied Telesis היא לספק פתרונות באיכות הגבוהה ביותר, במחירים טובים.  על ידי התבססות על ניסיון עשיר וסטנדרטים חדשניים, היצרנית מציעה תשתית מלאה - ממתגי שכבה שלישית עוצמתיים עד ממירי מדיה מתקדמים.

 

אם אתם מעוניינים בהצעה של היצרנית, אנו ממליצים ליצור קשר עם המומחים שלנו, אשר ישמחו להציג בפניכם את הפרטים ויעזרו לבחור את הפתרון הטוב ביותר.

הצעות מיוחדות נוכחיות:
כתובת אימייל שגויה
כתובת האי-מייל הזאת כבר אושרה.
כתובת האי-מייל הזאת טרם אושרה.
תודה רבה!
כתובת אימייל שגויה
הצטרף לאלון החדשות שלנו והשאר מעודכן באופן קבוע לגבי מבצעים וחידושים!
שותפויות
דרכי תשלום
דרכי משלוח